<link href="//fonts.googleapis.com/css?family=Open+Sans:400,600,700" rel="stylesheet" type="text/css"/>
Search SEO Glossary
Search - SP Page Builder
Search - RSTickets! Pro Knowledgebase
جستجو - دسته‌بندی‌ها
Search - Contacts
جستجو - مطالب
Search - News Feeds
جستجو - برچسب‌ها

طراحی کارت ویزیت

Visit 01
Visit 02
Visit 03
Visit 04
Visit 05
Visit 06
Visit 07
Visit 08
Visit 09
Visit 10
Visit 11
Visit 12
Visit 13
Visit 14
Visit 15
Visit 16
Visit 17
Visit 18
Visit 19
Visit 20
Visit 21
Visit 22
Visit 23
Visit 24

برای اینکه تجارت، کسب و کار، محصولات و خدمات را به تصویر بکشیم می بایست از کارت ویزیت استفاده نماییم. طراحی کارت ویزیت خوب می بایست به شکلی انجام شود تا با مشتری ارتباط برقرار نماید و مشتری را به جهت خرید و سفارش ترغیب کند و صرفا معرفی شغلی ما نباشد.

در کارت ویزیت می خواهیم به طور مختصر کلیه اطلاعات کاری شما را به نحوی مناسب در اختیار مشتری قرار دهیم به نحوی که باعث شود تا هدف شما در رابطه با خدمات یا محصولی که ارائه می دهید تامین شود و معرف خوبی در رابطه با شغل شما باشد. اگر با ارائه کارت ویزیت و معرفی به مشتریان توانستید به اهداف خود در توسعه کسب و کار برسید نشانگر این است که شما در این امر در سطحی مناسب قرار گرفته اید.

بسیاری از افراد می دانند که یک روش موثر در تبلیغات و فروش استفاده از کارت ویزیت است و این امر مخصوصا برای اشخاصی که تازه وارد تجارت شده اند مناسب ترین راهکار می باشد.

به همین سبب در کارت ویزیت می بایست از یک طرح خوب استفاده نمود تا با رسیدن به دست مخاطب شغلی ما بتواند یک ارتباط موثر برقرار کند و حرفه ای بودن ما را در این زمینه برساند. این مطلب موجب می شود تا میزان فروش و ارائه خدمات شما گسترش یابد و توسعه شغلی شما را در بر خواهد داشت.

در زیر بخشی از اصول طراحی در کارت ویزیت ارائه می شود.

عنوان کارت ویزیت

نام کسب و کار شما روی کارت ویزیت می بایست کاملا خوانا و درشت نوشته شود تا به راحتی در دید مخاطب شما قرار بگیرید. این امر اولین گزینه معرفی شما در دید مشتریان می باشد و ارتباط خوب را با آنها برقرار می کند.

رنگ کارت ویزیت

در طراحی کارت ویزیت حتما باید از رنگهای مناسب برای زمینه و متن استفاده کنیم تا در دید مخاطب به راحتی قابل تفکیک باشد و با نگاه کردن بتواند بخش های مهم کارت را تشخیص دهد. شلوغ بودن کارت ویزیت ما در دید مخاطب بسیار خسته کننده است.

تصویر کارت ویزیت

انتخاب یک تصویر مناسب می تواند بسیار تاثیر گذار باشد و به راحتی معرف شرکت و محصول شما می باشد. اگر در طرح کارت از تصاویر بدون مفهوم استفاده کنیم صرفا باعث اشغال فضای کارت خود شده ایم.

لوگو کارت ویزیت

در هر شغلی می بایست یک لوگو به عنوان نماد وجود داشته باشد و از لوگو در طراحی کارت استفاده نمود. این لوگو باعث می شود تا در ذهن مشتری همواره تصویر سازی شود و شما را به خاطر داشته باشد.

متن کارت ویزیت

مهم ترین فاکتور طرح کارت ویزیت که باعث بالا رفتن کارآیی آن می شود استفاده از متن مناسب و خوانا می باشد. همواره در نظر داشته باشید که مشتری باید به راحتی بتواند همه اطلاعات روی کارت را بخواند مخصوصا آدرس، تلفن، وب سایت، ایمیل و ...

تلاش کنید که کلیه مشخصات شما به راحتی قابل فهم باشد و از متن طولانی استفاده نکنید که در دید مخاطب ظاهر خوبی را داشته باشد.

طرح کارت ویزیت

در هر شغلی می توانیم یک طرح جدید خلق نماییم. این امر کمی زمان بر خواهد بود اما باعث می شود تا شما برای کار خود یک طرح تازه داشته باشید و از طراحی های آماده دیگران پرهیز کرده اید. بدیهی است که طرح های آماده کارت ویزیت باعث سرعت و ارزان شدن آن می شود اما با توجه به اینکه گام اول معرفی شغل شما کارت ویزیت می باشد ارزش آن بسیار بالا است و باید وقت خوبی را برای آن صرف نماییم.

شبکه اجتماعی کارت ویزیت

یکی از موارد دیگری که در کارت ویزیت می بایست از آن استفاده کنیم شبکه های اجتماعی است. همه مشاغل اطلاعات تماس خود را بر روی کارت استفاده می کنند. اما امروزه شبکه های اجتماعی نیز بخشی از اطلاعات تماس ما می باشند. همواره در نظر داشته باشید که شبکه اجتماعی شما می بایست فعال باشد تا نتیجه مطلوب را دریافت کنید.


چاپ   ایمیل

سلام، آماده پاسخگویی به سوالات شما هستم.

گفتگو در واتزاپ
Close and go back to page

© کلیه حقوق محفوظ و متعلق به مجتمع آنلاین طراحی چاپ می باشد.
هرگونه بازنشر مطالب با ذکر ماخذ بلامانع است.
طراحی سایت: مجتمع آنلاین طراحی چاپ