<link href="//fonts.googleapis.com/css?family=Open+Sans:400,600,700" rel="stylesheet" type="text/css"/>
Search SEO Glossary
Search - SP Page Builder
Search - RSTickets! Pro Knowledgebase
جستجو - دسته‌بندی‌ها
Search - Contacts
جستجو - مطالب
Search - News Feeds
جستجو - برچسب‌ها

طراحی پاکت

Pakat 1
Pakat 2
Pakat 3
Pakat 4
Pakat 5
Pakat 6
Pakat 7
Pakat 8
Pakat 9
Pakat 10
Pakat 11
Pakat 12
Pakat 13
Pakat 14
Pakat 15

پاکت و خصوصیات طراحی آن:

هنگامی که برای طراحی و چاپ پاکت تصمیم می گیریم در ابتدا مهم ترین مولفه سایز پاکت می باید. در طراحی پاکت ما یک سایز بسته داریم که بعد از ساخت به دست می آید و یک سایز باز داریم که هنگام طراحی می بایست محاسبه شود. قواعدی در طراحی پاکت وجود دارد که می بایست با دقت رعایت شود. طرح پاکت شامل آرم یا لوگو، عنوان و اطلاعات تماس می باشد. در طراحی جذابیت و زیبایی پاکت باعث می شود تا در مکاتبات بتوانیم مخاطب را به نحو خوب جذب نماییم.

امروزه در دنیا برای طراحی می توان از نرم افزارهای بسیار زیادی استفاده نمود و برای طراحی های متنوع می توان از نرم افزارهای متنوع نیز استفاده نمود. هنگامی که تصمیم به این کار می گیریم می بایست پس از انتخاب یک نرم افزار خوب زمان بسیار زیادی را برای یادگیری و حرفه ای شدن در آن صرف نماییم. اگر تصمیم به اجرای یک کار بزرگ را داشته باشیم می بایست وقت زیادی را برای آن صرف کنیم که در اغلب موارد در توان و حوصله ما نمی گنجد. لذا پیشنهاد ما این است که در این امر از افراد کارکشته استفاده نماییم که این افراد علاوه بر اینکه تجربه کافی را در این امر دارند می توانند با صرفه جویی در زمان ما و با کمترین هزینه بهترین خدمات را ارائه دهند.

از مهمترین شاخصه های طراحی پاکت چیدمان مطالب بر روی آن می باشد. با توجه به نیاز خود می بایست ابتدا یک سایز مشخص را برای پاکت انتخاب نماییم. پاکت ها در سایزهای پاکت نامه، پاکت A4 ، پاکت A5 و البته سایزهای دلخواه که با توجه به نیاز شما تعریف خواهد شد قابل طراحی است. با توجه به نوع شغل شما و مکاتباتی که قصد انجام آن را دارید می توانیم طرحی را مناسب این کار انتخاب نماییم. در روی پاکت می بایست جایی را در نظر بگیریم تا مشخصات گیرنده نامه بر روی آن درج شود. همچنین اطلاعات شما می بایست به صورت کامل روی پاکت چاپ شده باشد تا برای کسب و کار شما اعتبار داشته باشد.

در چیدمان طرح می بایست اندازه درب پاکت، کناره ها و قسمت پشت پاکت در نظر گرفته شود تا هنگامی که برای ساخت پاکت اقدام می کنیم مشکلی در آن ایجاد نشود. رنگبندی در طراحی پاکت می بایست متناسب با رنگ سازمانی ما در نظر گرفته شود و یکپارچگی میان کلیه ست اداری رعایت شده باشد. این امر در مکاتبات اداری بسیار حائز اهمیت می باشد.

با توجه به اینکه در چاپ پاکت می توانیم از کاغذهای متنوع استفاده نماییم می بایست در طراحی به نوع کاغذ دقت نمود زیرا استفاده از رنگها در ساخت پاکت بسیار تاثیرگذار است و هنگام چسبانده شدن قسمتهای مختلف وجود رنگ باعث سست شدن چسب خواهد شد. پس حتما می بایست در چیدمان و طراحی پاکت به نوع کاغذ دقت نمود تا پس از چاپ مشکلی از این بابت به وجود نیاید.

در برخی مواقع که شما بخواهید تعداد برگهای زیادی را در داخل پاکت قرار دهید می بایست از کاغذهای ضخیم استفاده نمود که احیانا هنگام استفاده پاکت شما پاره نشود و به راحتی نیاز ما را برطرف نماید. البته در ساخت پاکت می توانیم از چسب روی درب پاکت استفاده نماییم تا پس از قرار دادن اسناد در داخل پاکت درب آن به راحتی بسته شود.

در بالا برخی از نمونه های پاکت به صورت طرح باز قرار داده شده تا بتوانید به راحتی انتخاب خود را انجام دهید. ما در تلاشیم تا بهترین خدمات طراحی و چاپ را خدمت شما ارائه نماییم.


چاپ   ایمیل

سلام، آماده پاسخگویی به سوالات شما هستم.

گفتگو در واتزاپ
Close and go back to page

© کلیه حقوق محفوظ و متعلق به مجتمع آنلاین طراحی چاپ می باشد.
هرگونه بازنشر مطالب با ذکر ماخذ بلامانع است.
طراحی سایت: مجتمع آنلاین طراحی چاپ