<link href="//fonts.googleapis.com/css?family=Open+Sans:400,600,700" rel="stylesheet" type="text/css"/>
Search SEO Glossary
Search - SP Page Builder
Search - RSTickets! Pro Knowledgebase
جستجو - دسته‌بندی‌ها
Search - Contacts
جستجو - مطالب
Search - News Feeds
جستجو - برچسب‌ها

طراحی ست اداری

10
11
12
13
14
15
16
17
18
19

مجموعه از اوراق اداری شامل: کارت ویزیت، سربرگ، پاکت و .... که به صورت یکپارچه طراحی گرافیکی شده باشد را ست اداری می گویند و از آن جهت مکاتبات شرکتی و اداری استفاده می شود.

ست اداری از موارد زیر تشکیل شده است.

سایزهای مختلف سربرگ شامل سربرگ A4 و A5

کارت ویزیت

پاکت های اداری شامل پاکت نامه، پاکت A5، پاکت A4 و ...

یادداشت

فولدر یا پوشه

سی دی و دی وی دی به همراه لیبل و جلد

فاکتور و قبض

فرم های داخلی

فرم های مالی

فرم های اداری

کارت پرسنلی

لیبل و ...

 

ست اداری و اهمیت استفاده از آن

هنگامی که یک کسب و کار یا یک برند شروع به فعالیت می کند جهت زیباتر شدن و هویت دار شدن آن کسب و کار یا برند می بایست از یک ست اداری منسجم با طراحی و چاپ زیبا و حرفه ای استفاده نمود. این طراحی می بایست بر اساس زمینه شغلی کسب و کار با استفاده از یک رنگ سازمانی اجرا شود. اهمیت و اعتبار تجاری یک کسب کار در نظر مشتریان با استفاده از ست اداری یکپارچه ارتقاء پیدا می کند و جهت برند سازی و معرفی لوگو در بین کلیه همکاران و مخاطبان بسیار تاثیر گذار است.

یکی دیگر از مهم ترین موارد استفاده از یک ست اداری مناسب جلوگیری از کپی شدن اسناد شرکت و اوراق اداری می باشد که این امر بسیار حاءز اهمیت است.

به همین دلیل طراحی گرافیکی و چاپ یک ست اداری برای شرکتها و ادارات بسیار ضروری است و هویت شغلی در دید یک مشتری با استفاده از ست اداری یکپارچه اعتبار بیشتری را خواهد داشت.

Color

اهمیت رنگ در طراحی ست اداری:

تاثیرگذارترین مسئله جهت متفاوت شدن کسب و کار انتخاب درست یک رنگ سازمانی می باشد. استفاده از رنگ در کلیه اقلام ست اداری به عنوان اولین معرفی برای شما است. رنگها می توانند پیام هایی را برای مشتریان از جانب شما ابلاغ نمایند. همواره به این نکته توجه کنید که کلیه موارد تبلیغاتی و طرح های گرافیکی شما می بایست از این رنگ ها در آن استفاده شده باشد و در کنار هم هدف اصلی شما را بجا آورد. قبل از اینکه شما طراحی گرافیکی ست اداری خود را آغاز کنید می بایست با توجه به روانشناسی رنگ ها یک انتخاب خوب را از رنگ سازمانی خود داشته باشید.

در انتخاب رنگ یک اشتباه همواره وجود دارد که شما رنگ مورد علاقه خود را برای کلیه اقلام مصرفی مورد استفاده قرار می دهید که این امر بدون در نظر گرفتن تاثیر رنگ در نگاه مخاطب باعث آسیب زدن به تبلیغات و تصویر سازی تجاری شما خواهد شد. بدین دلیل که ممکن است این رنگ از دید شما یک رنگ خوب باشد اما در نگاه مخاطبان به عنوان یک ترکیب زننده معرفی شود.

Color in mind

قضاوت شدن با رنگها

ما همواره در زندگی با رنگهای مختلف مواجه می شویم. رنگها می توانند معنی و مفهوم خاصی را در ذهن مخاطبان ایجاد نمایند. رنگ موضوعی می باشد که در تمام نقاط با آن سروکار داریم. اما زمانی که از شما درباره کاربردهای رنگ در طرح گرافیکی سوال شود با یک مسئله بسیار پیچیده مواجه می شوید و می بایست با یک شناخت و نگاه بسیار تخصصی به این مطلب نگاه کنید.

در یک مقاله که در آن از تاثیر رنگها در بازاریابی صحبت شده است به این نکته اشاره شده که نود درصد مخاطبان هنگام استفاده از محصولات یا تبلیغات با نگاه به رنگ آنها در مورد آن قضاوت می کنند.


چاپ   ایمیل

سلام، آماده پاسخگویی به سوالات شما هستم.

گفتگو در واتزاپ
Close and go back to page

© کلیه حقوق محفوظ و متعلق به مجتمع آنلاین طراحی چاپ می باشد.
هرگونه بازنشر مطالب با ذکر ماخذ بلامانع است.
طراحی سایت: مجتمع آنلاین طراحی چاپ