<link href="//fonts.googleapis.com/css?family=Open+Sans:400,600,700" rel="stylesheet" type="text/css"/>
Search SEO Glossary
Search - SP Page Builder
Search - RSTickets! Pro Knowledgebase
جستجو - دسته‌بندی‌ها
Search - Contacts
جستجو - مطالب
Search - News Feeds
جستجو - برچسب‌ها

طراحی تراکت

Traket 01
Traket 02
Traket 03
Traket 04
Traket 05
Traket 06
Traket 07
Traket 08
Traket 09
Traket 10
Traket 11
Traket 12

نکات مهم طراحی تراکت تبلیغاتی

تراکت یکی از روشهای مناسب برای تبلیغات شغلی شما می باشد و هنگام بازاریابی به عنوان یک ایده زود بازده می تواند نقش مهمی را ایفا نماید. این که وسعت کار شما در چه سطحی می باشد مهم نیست بلکه این مهم است که مخاطب بتواند به راحتی پیام مورد نظر شما را دریافت نماید. به همین منظور تراکت می بایست بسیار جذاب و چشم گیر باشد که بتواند دید مشتری را به خود جذب نماید.

نکات زیر به شما کمک می کند تا طرحی زیبا برای تراکت خود داشته باشید.

شکل و تصویر تراکت

انتخاب یک تصویر خوب می تواند تاثیر عالی در طراحی تراکت داشته باشد به خصوص زمانی که شما می خواهید یک محصول را به مشتریان خود معرفی نمایید. به همین منظور می بایست از یک تصویر زیبا و با کیفیت استفاده کنیم که بتوانیم تاثیر کار و برند خود را تکمیل نماییم. این امر شما را مطمئن می کند که تراکت تبلیغاتی شما باعث می شود که مشتری مجذوب شود و اینکه مردم هنگام دیدن یک تصویر خوب بر روی تراکت آن را برداشته و مطالعه می کنند.

عنوان و تیتر تراکت

انتخاب عنوان می بایست به شکلی باشد تا مشتری مجذوب آن شود. اولین مطلبی که باعث توجه مشتری خواهد شد عنوان تراکت است پس در نظر داشته باشید که برای عنوان و تیتر می بایست به اندازه کافی فکر کنید. کوتاه بودن عنوان و اینکه حاوی موضوع باشد مهم است به نحوی که در دید مشتری جلب توجه نماید. دقیقا همین امر باعث می شود تا شما بتوانید هدف خود را عملی نمایید.

نکات مهم و اصلی تراکت

آگاهی بخشیدن و تبلیغ شغلی برترین نکته تراکت می باشد. می بایست توجه داشته باشید که تراکت در تعدادی از زمینه های شغلی قابل استفاده می باشد مانند محصول، فروش، خدمات، سرویس، رویداد، جشنواره که زمان آن نزدیک است. در تراکت می توانیم برخی از نکات استفاده از کالا را که برای فروش آن تلاش می کنیم ذکر نماییم. باید در نظر داشت که دلایل کافی را جهت فروش محصولات ارائه نماییم تا بتوانیم برتری آن را نسبت به محصولات مشابه ذکر نماییم و مشتری ما در مورد محصول ما قانع شود. پس می بایست صرفا به نکات اصلی اکتفا نماییم.

فونت خوانا در تراکت

هنگام طراحی تراکت و استفاده از فونتها باید در نظر داشت که فونتی انتخاب شود که به راحتی قابل خواندن باشد پس حتما از یک فونت مناسب استفاده نمایید و سعی کنید در انتخاب فونت محدودیت داشته باشید.

متن کوتاه و ساده

هر چقدر متن ما در تراکت کوتاه تر باشد مناسب تر است. با استفاده از متن طولانی صرفا طرح خود را شلوغ می کنیم و می بایست اجازه دهیم که تصویر و تیتر ما هدف را بیان نماید.

ویرایش تراکت

پس از اینکه طراحی تراکت انجام شد در نظر داشته باشید که حتما آن را ویرایش نمایید و در صورتی که در متن غلط املایی یا دستوری وجود دارد آن را اصلاح نمایید. این کار را حتما می بایست با دقت و کلمه به کلمه انجام دهید و در صورت امکان از شخص دیگری نیز در این باره کمک بگیریم تا مطمئن شویم که دیگران می توانند هدف ما را به راحتی درک نمایند.

نظرسنجی تراکت

در برخی موارد می توانیم نظر مشتریان را با استفاده از یک کد تبلیغاتی در مورد محصولات بخواهیم که این امر موجب می شود تا در فروش های بعدی نقاط ضعف و قوت کار خود را به راحتی درک نماییم.

تراز بندی تراکت

در طراحی تراکت می بایست با استفاده از رنگ، فونت و تصاویر بتوانیم اثر بخشی آن را بیشتر کنیم. در اکثر موارد ما عادت داریم با یک نگاه کلی از بالا به پایین موضوع را درک نماییم پس می بایست هنگام طراحی به این نکته توجه نمود.

چاپ تراکت

هنگام چاپ تراکت می بایست از یک کیفیت مطلوب استفاده نماییم زیرا کیفیت نیز باعث بهتر دیده شدن تبلیغ ما خواهد شد. در برخی موارد می توانیم از یک روکش مناسب برای بهتر دیده شدن استفاده نماییم.

تا شدن تراکت

در انتها نیز می بایست تراکتی را که به صورت دو لت یا سه لت طراحی شده به درستی تا کنیم که اثر بخشی آن را بیشتر نماییم.


چاپ   ایمیل

سلام، آماده پاسخگویی به سوالات شما هستم.

گفتگو در واتزاپ
Close and go back to page

© کلیه حقوق محفوظ و متعلق به مجتمع آنلاین طراحی چاپ می باشد.
هرگونه بازنشر مطالب با ذکر ماخذ بلامانع است.
طراحی سایت: مجتمع آنلاین طراحی چاپ