<link href="//fonts.googleapis.com/css?family=Open+Sans:400,600,700" rel="stylesheet" type="text/css"/>
Search SEO Glossary
Search - SP Page Builder
Search - RSTickets! Pro Knowledgebase
جستجو - دسته‌بندی‌ها
Search - Contacts
جستجو - مطالب
Search - News Feeds
جستجو - برچسب‌ها

طراحی بنر

Baner 01
Baner 10
Baner 25
Baner 26
Baner 32
Baner 35
 

به جهت اینکه بتوانیم یک اطلاعیه یا رویداد را با استفاده از طرحی خاص در سایز بزرگ بیان کنیم می توانیم از بنر استفاده نماییم. یک بنر خوب به جهت رساندن پیام بسیار تاثیر گذار است . اگر در طراحی بنر از فکر و برنامه هدفمند استفاده کنیم می توانیم به راحتی تاثیر آن را درک نماییم.

از بنر برای اهداف مختلف استفاده می کنیم. به جهت اینکه بتوانیم تاثیر بنر را افزایش دهیم می بایست از طراح حرفه ای کمک بگیریم. زیرا خلاقیت در این امر بسیار حائز اهمیت می باشد. می بایست با استفاده از یک طرح هنری و تاثیر مثبت آن به طور کاملا خلاصه حرف خود را مطرح نماییم.

در سطح شهر همواره شاهد انواع بنر هستیم که هر کدام در محلی که قرار گرفته حاوی نکته ای می باشد. تبلیغات محیطی، بنر های مناسبت، بنرهای تسلیت، افتتاحیه های شغلی و ... برخی از موارد استفاده از بنر می باشد.

تاثیر بنر تبلیغاتی

هنگام طراحی ابتدا می بایست هدف خود را مشخص کنیم. اگر خواهان یک بنر تبلیغاتی باشیم همواره می بایست افزایش فروش و جذب مخاطب را به عنوان نکته اصلی در کسب و کار در نظر بگیریم. یکی از نکاتی که بسیار مهم است قابل فهم بودن و ساده بودن در طراحی بنر می باشد. اصولا بنرها در نقاطی نصب می شوند که محل عبور و مرور افراد مختلف می باشد. اگر در بنر از طراحی های پیچیده استفاده کنیم برای مخاطب خسته کننده خواهد بود و در ذهن نخواهد ماند. همواره درک راحت پیام را می بایست در نظر داشته باشیم.

تشویق به ارتباط با طرح بنر

همواره در نظر داشته باشید که مخاطب ما بسیار باهوش می باشد و با دیدن یک متن معمولی جذب نخواهد شد. برای ارتباط بهتر می توانیم از مواردی که باعث تشویق مخاطبان می شود استفاده کنیم. به عنوان مثال خدمات رایگان، هدای جوایز، قرعه کشی های ماهانه و .... مواردی است که باعث جذب بهتر خواهد شد.

کیفیت در بنر

همواره کیفیت را در نظر داشته باشید. زیرا یک بنر با کیفیت می تواند جذاب باشد. نباید در طرح بنر باعث سردرگمی مخاطبان خود شویم. باید تلاش کنیم تا بازدید کننده طرح به راحتی مجذوب شود.

تصاویر در بنر

تصویر خوب یکی از مولفه های مهم است که می بایست به درستی انتخاب شود. تصاویر قدرت جذب بالایی دارند. حتی در برخی موارد از متن هم قوی تر عمل می کنند. همواره از تصاویر با کیفیت بالا و شفافیت خوب استفاده نمایید تا بینندگان برای دیدن آن اذیت نشوند.

اطلاعات اصلی بنر

انتظار بازدید کننده هنگام مشاهده بنر شما این است که به راحتی راه تماس شما را پیدا کند و در صورت نیاز با شما تماس بگیرد. کلیه راههای ارتباطی خود را به درستی بر روی بنر خود ذکر نماییم و همواره در دسترس باشید.

نماد شغلی در بنر

اگر هدف شما از طراحی بنر معرفی برند می باشد حتما از نماد آن استفاده نمایید تا جذابیت بنر را افزایش دهید و بتوانید یک ارتباط خوب با مخاطبان برقرار کنید.

رنگ در بنر

تاثیری در رنگ به صورت مستقیم در ذهن بیننده می گذارد بسیار مهم است. همواره می بایست یک هارمونی خوب برای طرح انتخاب کنیم که چشم بیننده را خیره طراحی کند و آزار دهنده نباشد. رنگ عکس و نوشته های ما باید به نحوی باشد تا کاملا واضح مشاهده شود و رنگ زمینه کار نباید تاثیر منفی در دید نوشته ها داشته باشد.


چاپ   ایمیل

سلام، آماده پاسخگویی به سوالات شما هستم.

گفتگو در واتزاپ
Close and go back to page

© کلیه حقوق محفوظ و متعلق به مجتمع آنلاین طراحی چاپ می باشد.
هرگونه بازنشر مطالب با ذکر ماخذ بلامانع است.
طراحی سایت: مجتمع آنلاین طراحی چاپ