<link href="//fonts.googleapis.com/css?family=Open+Sans:400,600,700" rel="stylesheet" type="text/css"/>
Search SEO Glossary
Search - SP Page Builder
Search - RSTickets! Pro Knowledgebase
جستجو - دسته‌بندی‌ها
Search - Contacts
جستجو - مطالب
Search - News Feeds
جستجو - برچسب‌ها

طراحی بروشور

Brochor01
Brochor011
Brochor02
Brochor022
Brochor03
Brochor033
Brochor04
Brochor044
 

یکی از راهکارهای رایج جهت تبلیغات برای کلیه مشاغل استفاده از بروشور می باشد که می توان در اندازه ها و مدل های مختلف آنها را طراحی و چاپ نمود. همواره در دنیا از بروشور به عنوان یک گزینه تبلیغاتی استفاده می شود. اما تعداد محدودی از آنها است که باعث می شود مخاطب یا مشتری بروشور را نزد خود نگه دارد مابقی آنها معمولا دور ریخته می شوند.

به همین دلیل طراحی بروشور تبلیغاتی از اهمیت ویژه ای برخوردار است و با توجه به اهمیت این گزینه برای تبلیغات می بایست وقت و فکر خوبی را برای آن صرف نمود. اگر هدف شما از بروشور یک بازاریابی خوب می باشد می بایست از یک طراح خوب برای این امر استفاده نمایید و کلیه نکات مربوط به طراحی بروشور را رعایت کنید.

تعریف بروشور:

بروشور یا کالانما به عنوان یک راهکار جهت معرفی محصولات یا خدمات مورد استفاده قرار می گیرد که می توان از آن برای معرفی یک کالا و توضیحات کامل از آن استفاده نمود و مشتری هنگام تهیه کالا می تواند با مطالعه کامل بروشور آن با نحوه استفاده از کالای مورد نظر آشنا شود. اصولا هنگام تولید یک محصول می بایست برای آن محصول بروشوری را تهیه نمود تا معرف آن باشد.

نوشتن اطلاعات کامل در بروشور محصولات یک امر بسیار مهم می باشد. اصولا شما هنگام تهیه بروشور درباره محصول مشخص توضیحات ارائه می دهید و اگر بخواهید این کار را برای گروهی از محصولات انجام دهید می بایست از کاتالوگ استفاده نمایید. امروزه در اینترنت فضایی وجود دارد که می توان محصولات را در آن معرفی نمود اما استفاده از بروشور همواره پیشنهاد شده است زیرا باعث اعتبار بخشیدن به برند شما خواهد شد و به سادگی این امکان را برای مشتریان شما فراهم می کند تا با محصول خریداری شده آشنا شوند.

اندازه بروشور با توجه به نیاز ما قابل تغییر است. هزینه بروشور ارزان است و اغلب در تیراز بالا تولید می شود. البته با توجه به تعداد تولید محصول می توانیم تعداد بروشور را تعیین نماییم. همواره در انتخاب کاغذ گزینه های متعددی را پیش رو داریم اما بروشور محصولات معمولا بر روی کاغذهای نازک چاپ می شود تا به راحتی قابل مطالعه باشد و در بسته بندی محصولات جا شوند.

اندازه های استاندارد در طراحی بروشور

در کشور ما معمولا برای طراحی بروشور از اندازه های استاندارد استفاده می شود. زیرا این امر باعث می شود تا کاغذ کمتری مصرف شود و هزینه کار مناسب تر خواهد شد. البته با توجه به محتوا و حجم مطالبی که می بایست در بروشور درج شود می توانیم اندازه آن را به دلخواه تعیین کنیم.

با توجه به اینکه نیاز است تا بروشور ما ظاهری زیبا داشته باشد می توانیم برای بروشور امکان تا شدن یا منگنه شدن نیز در نظر بگیریم.

طرح بروشور زیبا

هنگام سفارش طراحی بروشور می توانیم دست طراح را باز بگذاریم تا با استفاده از خلاقیت خود طرحی زیبا را ایجاد نماید. این امر موجب می شود تا مخاطبان بروشور ما را نزد خود نگه دارند.

این خلاقیت می تواند در تصاویر، متن و چیدمان ایجاد شود که هنگام تا شدن بروشور تصویری زیبا را ایجاد می کند. البته در برخی از موارد می بایست برای حالت های خاص از قالب برش و خط تا استفاده شود که این امر باعث اضافه تر شدن هزینه چاپ بروشور می شود.


چاپ   ایمیل

سلام، آماده پاسخگویی به سوالات شما هستم.

گفتگو در واتزاپ
Close and go back to page

© کلیه حقوق محفوظ و متعلق به مجتمع آنلاین طراحی چاپ می باشد.
هرگونه بازنشر مطالب با ذکر ماخذ بلامانع است.
طراحی سایت: مجتمع آنلاین طراحی چاپ