<link href="//fonts.googleapis.com/css?family=Open+Sans:400,600,700" rel="stylesheet" type="text/css"/>
Search SEO Glossary
Search - SP Page Builder
Search - RSTickets! Pro Knowledgebase
جستجو - دسته‌بندی‌ها
Search - Contacts
جستجو - مطالب
Search - News Feeds
جستجو - برچسب‌ها

طراحی استند

Stand6796
Stand 0021
Stand 001
Stand 02
Stand 011
Stand 01
Stand
Stand 89
Stand 43

یکی از مهم ترین نیازهای هر کسب و کاری برند سازی می باشد. با معرفی شدن شغل و شناخته شدن در میان افراد می توانیم شاهد موفقیت های همیشگی آن برند باشیم. اگر بخواهیم همواره دیده شویم و حضور مستمر در میان اشخاص داشته باشیم می بایست همواره در نمایشگاه های متنوع شرکت کنیم. با این راهکار می توانیم محصولات و خدمات کسب و کار خود را به اشخاص مختلفی معرفی کنیم و رقیب شغلی خود را بشناسیم. همچنین تجربه های بسیار خوبی را بدست آوریم. فعال بودن کسب و کار با حضور در نمایشگاه های متنوع شکل می گیرد و دید اشخاص را نسبت به شغل ما وسیع تر خواهد نمود.

اما صرفا با حضور مستمر در نمایشگاه نمی توانیم دیده شویم. برای معرفی شدن در این محل ها استفاده از تبلیغات محیطی امری بسیار ضروری است و اهمیت زیادی دارد. استند همواره یکی از مهم ترین اصول هنگام حضور در نمایشگاه به شمار می رود و می بایست به آن توجه خاصی داشته باشیم.

با استفاده از استندهای تبلیغاتی می توانیم به راحتی در محیط نمایشگاه برند یا خدمات خود را معرفی نماییم. به همین منظور طراحی استند بسیار مهم می باشد. زیرا در محیط نمایشگاه که ازدحام جمعیت زیاد می باشد و رقابت بسیار مهم است باید از ابزاری استفاده کنیم تا بینندگان را مجذوب خود نماییم. با استفاه از استندهای نمایشگاهی که طراحی شکیلی دارد این امر بسیار راحت تر خواهد شد.

 

تعریف استند

سازه ای تبلیغاتی که در دید عموم قرار می گیرد و با ویژگی های منحصر به فرد خود می تواند کسب و کار ما را به خوبی معرفی نماید. از مولفه های مهم این سازه زیبایی، سادگی، نصب سریع، صرفه اقتصادی و زمان اندک تولید آن می باشد که می تواند تبلیغات وسیعی را داشته باشد.

استندها از تنوع زیادی برخوردار می باشند که با توجه به نیاز و هزینه در نظر گرفته شده می توانیم انتخاب درستی داشته باشیم. لازم به ذکر است که در نمایشگاه ها بهترین راهکار برای معرفی استفاده از استند است و البته پس از نمایشگاه نیز می توانیم از آنها در محیط کاری استفاده نماییم.

طراحی استند

به جهت اینکه استند همواره در دید عموم می باشد می بایست برای طراحی آن وقت خوبی در نظر بگیریم تا بتوانیم تاثیر آن را بیشتر نماییم. برخی از نکاتی که باید برای این منظور مد نظر داشته باشیم به شرح زیر است.

رنگ استند

دید اشخاص همواره مجذوب رنگهای خاص می شوند. استفاده از رنگ ها در اینگونه محصولات اهمیت بالایی دارد. البته این امر مهم است که از تعداد رنگهای زیاد استفاده نکنیم و همواره از چند رنگ محدود و خاص استفاده نماییم.

خلاقیت استند

در طراحی استند همواره می بایست متفاوت تر از دیگران عمل نماییم زیرا با این امر می توانیم ناخودآگاه افراد را جذب خود کنیم. با استفاده از خلاقیت و ایده جدید در محیط های شلوغ می توانیم بازدید کننده های بیشتری را به شغل خود اختصاص دهیم.

عکس استند

یک تصویر مناسب همواره تاثیر خود را نشان خواهد داد. از مولفه های تصویر مناسب گویا بودن مطلب و همچنین کیفیت بالای آن تصویر می باشد.

متن استند

متن خوب و مختصر در طراحی استند و انتخاب یک فونت مناسب نیز باعث می شود تاثیر خوبی را در جذب مشتری داشته باشیم.

لوگو استند

به جهت اینکه بتوانیم به طرح خود هویت بدهیم و برندمان جایگاه ویژه ای کسب نماید همواره می بایست از لوگو استفاده کنیم و آن را در دید عموم قرار دهیم.

نظم استند

یکی از نکات مهمی که در طراحی استندهای نمایشگاهی و تبلیغاتی می بایست مد نظر داشته باشیم نظم در چیدمان می باشد که باعث زیبایی و جذابیت آن خواهد شد.

تعداد استند

در نمایشگاه اگر غرفه شما دارای ورودی های مختلف در نمایشگاه ها می باشد همواره سعی کنید از چند استند استفاده نمایید تا بازدیدکنندگان به راحتی شما را ببینند و به غرفه شما مراجعه نمایند.


چاپ   ایمیل

سلام، آماده پاسخگویی به سوالات شما هستم.

گفتگو در واتزاپ
Close and go back to page

© کلیه حقوق محفوظ و متعلق به مجتمع آنلاین طراحی چاپ می باشد.
هرگونه بازنشر مطالب با ذکر ماخذ بلامانع است.
طراحی سایت: مجتمع آنلاین طراحی چاپ