<link href="//fonts.googleapis.com/css?family=Open+Sans:400,600,700" rel="stylesheet" type="text/css"/>
Search SEO Glossary
Search - SP Page Builder
Search - RSTickets! Pro Knowledgebase
جستجو - دسته‌بندی‌ها
Search - Contacts
جستجو - مطالب
Search - News Feeds
جستجو - برچسب‌ها

طراحی سایت

طراحی وب سایت

طراحی وب سایت و مزایای مهمی که جهت پیشرفت کسب و کار و مشاغل مختلف دارد با توجه به گسترش استفاده از اینترنت برای کلیه مخاطبان جا افتاده است و یکی از مهم ترین مولفه های بازاریابی استفاده از اینترنت می باشد و این امر فاکتوری با اهمیت و یک استراتژی مهم برای ارتقاء بخشیدن در مارکتینگ در همه کسب و کارها می باشد. طراحی وبسایت می تواند به روشنی معرف تمامی خدمات و سرویسهایی باشد که کسب و کار شما به مشتری ارائه می دهد. یک کاربر به آسانی می تواند وارد سایت شما شود و با توجه به نیازی که دارد وارد قسمت مورد نظر خود گردد و اطلاعات لازم را دریافت نماید.

نکاتی درباره خدمات طراحی سایت ما

یکی از مهم ترین مولفه ها در طراحی وب سایت این است که وب سایت شما به صورت ریسپانسیو و واکنش گرا باشد. قالب آن به صورت اختصاصی و هنگام برنامه نویسی کلیه اصول مربوط به بهینه سازی سایت یا سئو رعایت شود. هنگامی که شما برای طراحی سایت با ما مشورت می کنید ابتدا ما نیاز شما را می سنجیم و کلیه موارد مربوط به حوزه کاری شما را در نظر می گیریم. با توجه به شغل و سلیقه شما وب سایت مورد نظر کد نویسی می شود و خدمت شما تقدیم می گردد.

نکته مهم هنگام طراحی وب سایت در نظر گرفتن بهینه سازی یا سئو در سایت می باشد. این امر موجب می شود تا مخاطبان بیشتری سایت شما را بازدید نمایند و با توجه به خدمات و حوزه کاری شما به صفحات مورد نظر مراجعه کنند. هنگامی که این اصول رعایت شود سرعت بارگذاری وبسایت به طور محسوسی بالا رفته و مراجعه کننده به راحتی می تواند صفحات بیشتری را نگاه کند. نکته مهم و قابل توجه این است که با سرعت بارگذاری بالا شاهد افزایش رتبه در جستجوگر گوگل خواهیم بود.

یکی دیگر از مهم ترین خدمات طراحی سایت ما پشتیبانی حرفه ای از وب سایت شما می باشد. ما با بهره گیری از متخصصین حرفه ای در این زمینه توانسته ایم از وب سایت ها به صورت حرفه ای پشتیبانی نماییم و این امر باعث شده تا نظر مشتریان ما را به خود جلب نماید.

مدیریت محتوی در طراحی وب سایت

 سیستم مدیریت محتوا

زمانی که وب سایت بعد از برنامه نویسی و طراحی خدمت شما تقدیم می شود به همراه آن یک سیستم مدیریت محتوی ارائه می گردد که با کمک آن می توان مطالب سایت مانند تصویر یا متن را مدیریت و ذخیره نمود.

هنگامی که یک سایت با جوملا یا وردپرس ساخته می شود بخش زیادی از آن توسط سیستم مدیریت محتوا اداره می گردد. این بخش موجب می شود تا بتوانید وب سایت خود را با کمک برنامه های اضافه شده به این سیستم مانند افزونه های خارجی و ابزارهای مختلف طراحی وبسایت به صورت آنلاین مدیریت نمایید.

ضمنا سیستم مدیریت محتوا قسمتی از سایته که شما می توانید کلیه مطالب مورد نظر رو در اون قسمت قرار بدید تا مخاطبان روی سایت ببینند. به شما کمک می کنه تا صفحات رو به هم لینک کنید و صفحات متعدد سایت رو به هم متصل کنید.

اهمیت سیستم مدیریت محتوا

دلایل مختلفی وجود دارد که ثابت می کند در هر شغلی می بایست از سیستم مدیریت محتوا استفاده نمود. مثل:

  • در تمامی زمان ها می توانید کلیه مطالب مورد نظر خود را در سایت منتشر نمایید.
  • امکان خطا در سایت را از بین می برد و به شما در اصلاح کلیه خطاها کمک زیاد می کند.
  • با کمک سیستم مدیریت محتوا امکان طراحی سایت با سرعت بیشتری مقدور می باشد.
  • می توانید کسب و کار خود را برای مخاطبان کاملا هدفمند به روز رسانی نمایید.

اگر به دنبال یک شرکت طراحی سایت هستید که بتوانید تجارت خود را گسترش دهید ما می توانیم به شما کمک کنیم و بهترین خدمات طراحی و مدیریت وب سایت را خدمت شما ارائه نماییم. پیشنهاد می کنیم با ما تماس بگیرید و از مشاوره ما بهره مند گردید.


چاپ   ایمیل

سلام، آماده پاسخگویی به سوالات شما هستم.

گفتگو در واتزاپ
Close and go back to page

© کلیه حقوق محفوظ و متعلق به مجتمع آنلاین طراحی چاپ می باشد.
هرگونه بازنشر مطالب با ذکر ماخذ بلامانع است.
طراحی سایت: مجتمع آنلاین طراحی چاپ