<link href="//fonts.googleapis.com/css?family=Open+Sans:400,600,700" rel="stylesheet" type="text/css"/>
Search SEO Glossary
Search - SP Page Builder
Search - RSTickets! Pro Knowledgebase
جستجو - دسته‌بندی‌ها
Search - Contacts
جستجو - مطالب
Search - News Feeds
جستجو - برچسب‌ها

سئو و بهینه سازی

اهمیت بهینه سازی وب سایت یا سئو

SEO strategy

دلیل رتبه اول گوگل و سئو

یکی از مهم ترین و پر اهمیت ترین مطلب در دنیای وب کسب رتبه اول در گوگل می باشد. یکی از نقاط قوت در وب سایت این است که سایت شما در بزرگترین موتور جستجوگر دنیا از یک جایگاه مناسب برخوردار باشد. یقینا برای مدیر سایت اهمیت دارد که در گوگل به عنوان اولین پیشنهادها و یا به عنوان نفر اول گوگل هنگام جستجوی عبارت مرتبط با کسب و کار معرفی شود. اگر سئو یا بهینه سازی سایت شما در یک شرایط مطلوب باشد این امر میسر می شود.

با توجه به آمارهای گرفته شده اولین بودن در گوگل در حدود 35 تا 55 درصد از بازدیدها را جذب خود می نماید. این تعداد مخاطب به راحتی می تواند هر شغلی را متحول نماید و مشتری های بسیاری را برای آن شغل داشته باشد. در اصل حضور در رتبه اول جستجوگر گوگل به راحتی هزینه زیادی از دوش شما به جهت تبلیغات و بازاریابی بر می دارد.

خبر خوب این است که رسیدن به جایگاه اول در گوگل قابل دسترس است ولی بهینه سازی سایت کار آسانی نیست. رعایت نمودن تعدادی از اصول و قوانین مشخص و آشنا شدن با الگوریم و تعاریف گوگل از موارد موثر جهت موفق شدن در بهینه سازی سایت می باشد. باید توجه داشت که قوانین و تعاریف گوگل همواره به روز رسانی می شود و می بایست در این زمینه مطالعه بسیاری انجام شود و از تغییرات مهم گوگل همواره با خبر بود.

first in google

سئو سایت چه مفهومی دارد.

این کلمه (SEO) بسیار حرف ها برای گفتن دارد. کلمه SEO در اینترنت از عبارت Search Engine Optimization که به معنای بهینه سازی جهت موتورهای جستجوگر می باشد به دست آمده است. البته برخی از مدیران شرکت گوگل بر این باورند که با توجه به اینکه این حوزه در طراحی وب بسیار تخصصی شده است بهتر است از عبارت Search Experience Optimization یا بهینه سازی تجربه جستجو گزینه مناسبتری برای ترجمه کردن لغت SEO می باشد.

بهینه سازی تجربه جستجو به معنای تامین بستری است که کاربران اینترنت بتوانند هنگام جستجو در کمترین زمان و مناسب ترین شکل نتیجه مطلوب را به دست آورند. این امر توسط شرکت گوگل فراهم می شود. ولی مهمترین قسمت آن بر عهده وب سایت می باشد. بدین صورت که شما با در نظر گرفتن اصول و قوانین بهینه سازی می توانید به بهبود جستجوی سایت کمک کنید و همچنین سایت خود را از دیدگاه گوگل و کاربران به یک سایت موفق تبدیل نمایید. مهمترین امر در دیدگاه کاربران مورد تایید بودن سایت از نظر گوگل می باشد.

seo

عواملی که سبب افزایش اعتبار در گوگل می شود. 

در توضیحات قبل از قوانین و اصول سئو در سایت گفته شد که نشان می دهد این امر بسیار حائز اهمیت است. این اصول با مطالعه و آزمودن همچنین جستجوی لحظه به لحظه خبرهای گوگل و دانش کافی در این زمینه به دست می آید. با بررسی های به عمل آمده مشخص شد که عوامل زیر موجب کسب رتبه در گوگل و بهینه سازی وب سایت می گردد:

کلید واژه مناسب

بررسی ساختار کامل سایت

بازاریابی و واکنش گرایی

ساخت لینک

خدمات بهینه سازی یا سئو


چاپ   ایمیل

سلام، آماده پاسخگویی به سوالات شما هستم.

گفتگو در واتزاپ
Close and go back to page

© کلیه حقوق محفوظ و متعلق به مجتمع آنلاین طراحی چاپ می باشد.
هرگونه بازنشر مطالب با ذکر ماخذ بلامانع است.
طراحی سایت: مجتمع آنلاین طراحی چاپ