<link href="//fonts.googleapis.com/css?family=Open+Sans:400,600,700" rel="stylesheet" type="text/css"/>
Search SEO Glossary
Search - SP Page Builder
Search - RSTickets! Pro Knowledgebase
جستجو - دسته‌بندی‌ها
Search - Contacts
جستجو - مطالب
Search - News Feeds
جستجو - برچسب‌ها

تولید محتوا

تولید محتوا و روشهای تولید محتوا بر اساس سئو سایت

Tolid Mohtava 1

تولید محتوا و راهکارهای آن جهت افزایش بازدید سایت و امکان تحولی شگرف در کسب و کار

امروزه یکی از مولفه های اصلی سایت تولید محتوا می باشد. هنگامی که بتوانیم یک محتوای خوب تولید کنیم رتبه سایت ما به شکل قابل توجهی افزایش می یابد. به همین دلیل تمامی مدیران حرفه ای سایت یکی از مهمترین بخش های کاری خود را به تولید محتوای سایت تخصیص می دهند و تلاش دارند که از تجربیات افراد متخصص در این زمینه استفاده نمایند.

مشکل اصلی پیش رو در معرفی وب سایت تولید محتوای مطلوب جهت کسب و کار است. این که چه محتوای مناسبی را بنویسیم که برای مخاطب سایت ما جذاب باشد و در این مورد یافتن منابع بسیار دشوار می باشد.

ما می خواهیم در همین رابطه کمی اطلاعات جمع آوری نماییم و به شما بگوییم که چه محتوایی برای افزایش رتبه سایت مناسب است.

ایده در تولید محتوا

قدم اول هنگام تولید محتوای سایت ایده است. ابتدا شما می بایست موضوعی مناسب برای وب سایت و مقاله های موجود در آن تعیین نمایید و سپس با توجه به موضوع مورد نظر تولید مقاله جدید نمایید.

key word

کلمات کلیدی مهم را لیست کنید.

مهمترین دلیل که شما می بایست تولید محتوا نمایید استفاده از کلید واژه ها در وب سایت می باشد. لیست این کلید واژه ها را یادداشت کنید و تلاش کنید تا با برنامه پیش بروید و نوشتن را شروع نمایید. برای این منظور می توان از ابزارهای بهینه سازی جهت تولید محتوا بهره برد و کلیه عبارات و کلمات مورد نظر را پیدا کرد.

عنوان در تولید محتوای جذاب

از اشتباهاتی که فرد در نوشتن محتوای سایت می کند دست کم گرفتن عنوان می باشد. نوشتن عنوان مناسب و هوشمندانه جهت افزایش بازدید سایت بسیار موثر است. در عنوان شما می بایست از کلمات کلیدی به صورت حرفه ای استفاده کنید و در نظر داشته باشید که محتوای شما توسط عنوان آن موجب جذب کاربر می شود.

رقبای خود را زیر نظر داشته باشید.

هنگامی که تصمیم به تولید محتوا در وب سایت خود می گیرید ابتدا مقاله های رقبای خود را مطالعه نمایید و تلاش کنید که کمبود های آنها را بررسی نمایید و در سایت خود این کمبودها را رفع کنید. در صورتی که در مورد شغل شما مطلبی وجود ندارد کاملا منفعت با شماست زیرا دیگر نیازی به تلاش اضافه برای معرفی وب سایت خود ندارید و به صورت اتوماتیک وب سایت شما معرفی می شود.

همیشه کاربران و نیاز آنها را مدنظر داشته باشید.

کاربرات سایت مخاطبان اصلی محتوای شما هستند. پس می بایست بتوانید محتوای مناسبی تولید کنید که مورد نیاز آنها باشد و تمامی مطالبی که دنبالش هستند را در سایت بیابند. کاربر مدت زمان زیادی را در اینترنت از دست می دهد که مطلب خود را بتواند جستجو کند. هنگامی که شما نیاز آنها را در تولید محتوا مد نظر داشته باشید به راحتی می توانید به یک منبع با اعتبار تبدیل شوید.

اصل موضوع را سطحی نبینید

از مهم ترین مشکلات مقاله ها در سایت این است که به موضوعات به صورت جزئی اشاره می کنند. هنگامی که شما می خواهید یک مساله را به صورت تخصصی کار کنید می بایست کلیه اطلاعات آن را برای کاربر یادداشت نمایید. جزئی دیدن موضوعات مهم باعث کوچک شدن سایت شما در مقایسه با رقبا خواهد شد.

مقالات متعددی را برای بررسی موضوعات بنویسید.

برخی از موضوع های شغلی هستند که جنبه های متفاوتی برای توضیح دادن دارند که در نهایت به یک موضوع ختم می شود. شما می بایست در هر محتوا ایده و روش متفاوتی را بیان کنید و جنبه های مختلف کار را بررسی نمایید.

از مقالاتی که نوشته اید یک لیست تهیه کنید.

تلاش کنید که با استفاده از لیست تهیه شده از مقالات به بخش های مختلف سایت بک لینک دهید و کاربران را به قسمت های مختلف هدایت نمایید.

Search Article

مقالات خوب را در وب سایت های دیگر جستجو کنید.

افرادی هستند که با تخصص بالا برای وب سایتهای مختلف می نویسند. تلاش کنید تا آنها را بیابید و مقالات را در وب سایت خود قرار دهید. البته در این روش ذکر منبع الزامی است و پیشنهاد می شود که این روش را هفتگی یا ماهانه استفاده کنید تا باعث لینکدهی به سایت شما شود.

آموزش را مد نظر داشته باشید.

همواره مردم به دنبال جواب سوالات خود هستند. شما می بایست هنگام تولید محتوا به سوالات پاسخ بدهید. بسیاری از کاربران سایت به دنبال ایده آموزشی می گردند. با کمک این افراد می توانید مقالات آموزشی تولید نمایید و کمک کنید تا آنها این مطالب و محتوای خود را در فضای اینترنت نمایش دهند. این امر موجب می شود که نویسنده نیز محتوای شما را به عنوان رزومه کاری معرفی نماید و در رزومه کاری نام شرکت و برند شما نیز مطرح شود.

رازهای کسب کار را برای کاربران بنویسید.

هر شغلی در خود رازهایی نهفته دارد که گاهی باعث می شود که کاربران اطلاعات نادرستی را در مورد آنها داشته باشند. شما می بایست تمامی اطلاعات و رازهای شغلی خود را بنویسید و دلایل کافی را برای آن بیاورید.

مقالات را هنگام تولید محتوا به روز رسانی نمایید.

همواره برای تولید محتوا راه های جدیدی وجود دارد. شما می بایست در زمینه شغلی خود همیشه به روز باشید. بهترین ایده هم استفاده از مقالات قدیمی و نشر دوباره آنها می باشد به نحوی که اطلاعات موجود در آن به روز شده باشد و البته لینک آن نباید عوض شود.

نگارش و نکات مربوط به آن را در نظر بگیرید.

نکات نگارشی هنگام تولید محتوا بسیار اهمیت دارد که می بایست حتما رعایت شود. استفاده صحیح از علائم مانند ویرگول، کاما، نقطه و ... بسیار حائز اهمیت می باشد. کاربرد اشتباه از این علائم موجب فهم نادرست مطالب توسط کاربران می گردد که کلیه زحمات شما از دست می رود.

از مقالات طولانی استفاده کنید.

استاندارد مقالات برای وب سایت حدود 2 تا 3 هزار کلمه است. تعداد کلمه حداقل نیز 500 کلمه می باشد . در صورتی که مقاله شما کمتر از 500 کلمه است در دید گوگل ممکن است شما را بلاگ در نظر نگیرد و همچنین اگر مطلب شما بیش از 4000 کلمه است پیشنهاد می کنیم آن را به دو قسمت تقسیم نمایید.

از کلمه های کلیدی درست استفاده نمایید.

کلمات کلیدی نیز می توانند رتبه سایت را خراب کنند. در نظر داشته باشید که برخی فکر می کنند اگر کلمات کلیدی زیادی را استفاده کنند شانس آنها بیشتر است. در صورتی که استفاده از کلمات کلیدی به اندازه 2 در صد الی 3 درصد کل کلمات مقاله است.

link

لینک داخلی در صفحات سایت

هنگامی که شما یک صفحه در سایت ایجاد میکنید پس از مدتی در گوگل ایندکس میشود. زمانی که این صفحه خوانده نشود رتبه آن صفحه که برای وب سایت شما بدست آمده از بین میرود. پس می توانید با تکنیک لینک داخلی این صفحه را مجدد معرفی کنید.

گوشی موبایل باید محتوا را درست نشان دهد.

بسیاری از کاربران با استفاده از گوشی خود به سایت مراجعه می کنند. محتوای شما میبایست به درستی در گوشی موبایل نمایش داده شود. اندازه قلم نیز اهمیت زیادی دارد.


چاپ   ایمیل

سلام، آماده پاسخگویی به سوالات شما هستم.

گفتگو در واتزاپ
Close and go back to page

© کلیه حقوق محفوظ و متعلق به مجتمع آنلاین طراحی چاپ می باشد.
هرگونه بازنشر مطالب با ذکر ماخذ بلامانع است.
طراحی سایت: مجتمع آنلاین طراحی چاپ