طراحی لوگو

Logo PERJING High
Logo Mt
Rad
Sanaz Derakhshand
Logo 001
Entekhabi
Logo 022
Logo 07
Logo 10
Logo 01
Logo 02
Logo
Logo Fiata
Moshiri
Logo 2
Logo Safiran
Natasha
Logo 101
Logo 03
Logoo
Logo 12
Logo 11
Logo 14
Logo18

آرم یا لوگو
لوگو به نمادی گفته می شود که برای بیان مطلب یا مفهومی استفاده کنیم. طرحی شبیه به یک امضا یا نشانه که انحصارا مربوط به شخص، شرکت یا موسسه می باشد. آرم زمانی که موسسه یا شرکت صاحب آن در محلی حاضر باشند ثبت می شود و نشانی از آن مجموعه در آنجا می باشد.
طرح لوگو یک تخصص منحصر به فرد و رایج در صنعت گرافیک می باشد. سابقه طرح لوگو به گذشته های دور باز می گردد. حتی انسانهای اولیه نیز برای انتقال مفاهیمی مانند شکار در نقطه ای، علامتی را روی سنگ ها و ورودی غارها مشخص می کردند و هر جا که این علائم مشخص بود القا کننده مفهومی واحد برای بیننده و مخاطب بود.
از تغییرات در نشانه ها پس از سالها حروف و خط اختراع گردید. لوگو یک نشانه یا علامت گرافیکی می باشد که شرکت های تجاری، موسسات خدماتی و آموزشی یا اشخاص حقیقی جهت نشان دادن خود به دیگران از آن استفاده می کنند. لوگو می تواند به اشکال مختلف ترسیم شود.

طرح یک لوگو خاص نیاز به تخصص ویژه دارد. لوگو به جهت هویت بخشی به یک مجموعه و معرفی آن بسیار موثر است. طراح می بایست با استفاده از خلاقیت و مهارتی که دارد و با در نظر گرفتن نکات مهم طراحی لوگو و شاخصه های برندینگ طرحی منحصر به فرد را خلق نماید که بتواند مشتری را مجذوب خود نماید و در نگاه اول در ذهن مشتری ماندگار باشد.

مجتمع آنلاین طراحی چاپ با تیم طراحی و ایده پردازی قوی تلاش می کند تا بهترین طراحی لوگو را خدمت شما ارائه نماید.

انواع لوگو به شرح زیر می باشد.

لوگو تایپ - لوگو تصویری - لوگو ترکیبی

لوگو تایپ: سبکی از لوگو که در آن از نام برند یا مخفف آن برای معرفی استفاده می شود که با ترکیب رنگ و نوشتار می توان لوگو مورد نظر را ترسیم کرد و برای معرفی محصول یا خدمات استفاده نمود.

لوگو تصویری: سبکی از لوگو که در آن از یک عنصر تصویری که به شکلی خاص ترسیم شده باشد را لوگو تصویری می نامند که می توان نام برند را نیز در کنار لوگو به صورت متن درج نمود و در صورت نیاز حذف کرد.

لوگو ترکیبی: لوگوهایی که از ترکیب عناصر نوشتاری و تصویری ترسیم شده باشد را لوگو ترکیبی می نامند. در این شکل از لوگو نام برند و تصویری که گویای برند مورد نظر باشد به نحوی ترکیب می شود که معرف زمینه فعالیت و کار باشد.

مدت زمان ایده پردازی و طراحی لوگو با توجه به نوع طرح انتخابی از 2 الی 10 روز می باشد. 

 

چرا کسب و کار شما به لوگو احتیاج دارد و لوگو چه اهمیتی دارد؟

لوگو و اهمیت آن

لوگوی خوب چه تاثیری در کسب و کار ما دارد؟

بعضی از لوگوهای حرفه ای نماد پر قدرت کسب و کار هستند و با یک نگاه در خاطر بیننده می مانند. مثلا کمان طلایی رنگ مک دونالد برای همه آشناست و نیازی به نوشته مک دونالد ندارد و به راحتی قابل تشخیص است.

هنگامی که لوگوی شما حرفه ای طراحی شود در ذهن مخاطب اعتماد به وجود می آید. در کسب و کار حتما شما یک لوگو خوب داشته باشید چون باعث می شود مشتریان زیادی با شما تماس بگیرند. این امر موجب می شود مردم در مورد خدمات و محصولات شما کنجکاو شوند.

لوگو اهمیت دارد چون:

باعث نشان دادن هویت برند می شود.

فلسفه لوگو

در سراسر دنیا رنگ قرمز در آهنربا نشانه قطب منفی می باشد.چرا؟ مالکیت . لوگو شما هم می بایست همین منظور را داشته باشد.

هنگامی که شما از لوگوی خود در محصولات تبلیغاتی و سایت استفاده می کنید باعث می شود هویت شما به اطلاع مشتری برسد. لوگوی شما می تواند در سرتاسر جهان به مشتری محصولات و خدمات شما یا هر فعالیتی که انجام می دهید معرفی کند.

مشتری جدید را به سوی شما هدایت می کند.

جذب مشتری با لوگو

دنیای ما دنیایی بدون رنگ نیست. مردم همیشه به سمت طرح های رنگی جذب می شوند. لوگو نشان دهنده محصولات و خدمات شغلی شما می باشد. اگر در طراحی لوگو این نکته در نظر گرفته شود که توجه بیننده را به خود جلب کند باعث کنجکاوی مشتری می شود و آنها با لحظه ای نگاه مجبور به خرید از شما می شوند.

هنگام رقابت شغل شما را در بین دیگران نمایان می کند.

لوگوهای خاصی هستند که نشان دهنده محصولات و صنایع خاص می باشند. مثلا رستوران های زیادی را با این لوگو نشان می دهند، یک آشپز با کلاه سفید و سبیل. لوگو معرف شماست و در بین دیگران شما را قابل تشخیص می کند. لوگو شما باید با جرات تمام معرف شما باشد و در بین دیگران کاملا متفاوت باشد.

نشان دهنده وفاداری برند شغلی شما باشد.

بعضی وقتها در کسب و کار لوگو مجدد طراحی می شود. این امر نشان دهنده به روز رسانی در کسب و کار یا به وجود آمدن برخی تغییرات در مشاغل است. شخصی که بازاریابی شغلی انجام می دهد این تغییرات را در نظر می گیرد. اما در ذهن مخاطبان ایجاد تنفر می کند زیرا آنها به لوگو برند شما علاقه پیدا کرده اند و می بایست عادت آنها تغییر کند و این تغییر موجب می شود احساس خیانت کنند.

لوگو نشان دهنده وفاداری

با تغییر لوگو مخاطبان دنبال محصولات جدید هستند و یک شرکت در چنین زمانی می بایست مجدد جلب اعتماد نماید. وفاداری هنگام معرفی برند از اهمیت بالایی برخوردار است و هر شغلی می بایست وفاداری خود را در ذهن مخاطبان تقویت نماید. اگر لوگو مدت زیادی در مقابل دید مشتری باشد بسیار تاثیر گذار است و نشان دهنده وفاداری برند شما می باشد.

لوگو باید همواره برای دیگران قابل دسترس باشد.

نشان دادن لوگو در تمامی محصولات و بازاریابی محصولات، شبکه های مجازی، سایت برند و کلیه تبلیغات مربوط به برند شما این مطلب را می رساند که شما همواره در کنار مخاطبان هستید و هنگامی که مشتریان در فروشگاه یا هر نقطه دیگری که محصولات شما عرضه می شوند لوگوی شما را ملاحظه می کنند احساس امنیت کرده و با اعتماد کامل اجناس شما را خریداری می نمایند. این امر پیغام تبلیغاتی شما را همواره به مخاطبان می رساند و موجب ایجاد ارتباط بین شما و مخاطبان می شود.

 

 

 

 طراحی لوگو تهران - طراحی لوگو حرفه ای - طراحی لوگو در میدان ولیعصر - طراحی لوگو آنلاین - طرح لوگو در میرداماد - طرح لوگو میدان فاطمی - طراحی لوگو برداری - طراحی لوگو با فتوشاپ - لوگو اینستاگرام - طرح لوگو اینستاگرام - طراحی لوگو جزیره کیش - ساخت لوگو سفارشی - ساخت لوگو برند - اجرای لوگو در تهران - اجرای لوگو آنلاین - ایده و طرح لوگو - ایده و طرح لوگو شرکت - ایده لوگو شرکت - اجرای لوگو شرکت - طرح لوگو برداری - طراحی لوگو رایگان - طراحی لوگو رایگان آنلاین - طراحی لوگو رایگان تلگرام - طراحی لوگو تلگرام و اینستاگرام - طراحی لوگو در کورل - طراحی لوگو در مشهد - طراحی لوگو در شیراز - طراحی لوگو در اصفهان - طراحی لوگو در سمنان - طراحی لوگو در کیش


چاپ   ایمیل