<link href="//fonts.googleapis.com/css?family=Open+Sans:400,600,700" rel="stylesheet" type="text/css"/>
Search SEO Glossary
Search - SP Page Builder
Search - RSTickets! Pro Knowledgebase
جستجو - دسته‌بندی‌ها
Search - Contacts
جستجو - مطالب
Search - News Feeds
جستجو - برچسب‌ها

دیجیتال

چاپ دیجیتال

یکی از روشهای پر کاربرد در تبدیل تصاویر به محصولات چاپ استفاده از چاپ دیجیتال است. در این روش مهم ترین شاخصه نداشتن محدودیت در تیراژ می باشد که به وسیله دستگاه های لارج فرمت و یا چاپگرهای لیزری حرفه ای انجام می شود. هزینه چاپ دیجیتال در مقایسه با روشهای سنتی مانند چاپ افست بیشتر است اما در صورتی که نیاز ما کمتر از تیراژ هزار عدد باشد بهترین حالت استفاده از چاپ دیجیتال است و با توجه به اینکه در چاپ دیجیتال نیازی به تهیه پلیت های چاپ نمی باشد تا حدودی این اختلاف هزینه جبران می شود. 

در این روش بعد از سفارش کار می توان چاپ را در تیراژ محدود دریافت نمود و حتی پس از بازدید نمونه امکان تغییر در برگ چاپ شده وجود دارد. با توجه به صرفه جویی در نیروی انسانی و توانمندی رو به گسترش ماشین آلات چاپ دیجیتال در ارائه کیفیت مطلوب و عدم محدودیت در تیراژ دلخواه می توان نتیجه گرفت که چاپ دیجیتال در حال رقابت با چاپ افست می باشد.

چاپخانه ما مجهز به پیشرفته ترین تکنولوژی چاپ دیجیتال است که امکان چاپ کارت ویزیت، سربرگ، کاتالوگ، بروشور، تراکت و ... بدون محدودیت در تیراژ را دارا است و در صورتی که متقاضی زمان زیادی نداشته باشد می توانیم در سریع ترین حالت ممکن نیازهای ایشان را برآورده نماییم.


چاپ   ایمیل

سلام، آماده پاسخگویی به سوالات شما هستم.

گفتگو در واتزاپ
Close and go back to page

© کلیه حقوق محفوظ و متعلق به مجتمع آنلاین طراحی چاپ می باشد.
هرگونه بازنشر مطالب با ذکر ماخذ بلامانع است.
طراحی سایت: مجتمع آنلاین طراحی چاپ