استند رول آپ و استفاده در تبلیغات

امروزه می بایست برای افزایش رونق کسب و کار همواره به دنبال ابزارهای جدید در تبلیغات باشیم و با توجه به رقابتی شدن همه کسب و کارها همواره شاهد روشهای جدید در تبلیغات می باشیم. این گونه پیدایش ها در تبلیغات با توجه به پیشرفت صنعت چاپ بوجود آمده اند. از ابزارهای جدیدی که در تبلیغات به وجود آمده است استند رول آپ می باشد که جذابیت بسیار زیادی دارد.

در واقع استندهای رول آپ از زیر مجموعه بنرها هستند. اما این ابزار تبلیغات با توجه به شکیل بودن و تاثیر گذاری زیاد می تواند پیام یک کسب و کار را به خوبی ابلاغ نماید. به همین منظور می توانیم بدون در نظر گرفتن کسب و کار و وسعتی که در بازار دارد از رول آپ به عنوان یک روش موثر تبلیغات بهره مند شد. از این رو برای موفق شدن در این روش تبلیغات می بایست از طراحی و چاپ کارآمد و حرفه ای استفاده نمود. در ادامه سعی داریم برخی از نکات مهم درباره رول آپ را ذکر نماییم. 

ساختار و ویژگیهای رول آپ

رول آپ در واقع جمع شدن و چرخیدن می باشد و به سازه ای گفته می شود که قابل حمل باشد و ابزار چاپ شده در داخل آن جایگذاری گردد که با استفاده از پایه آلومینیوم می تواند به صورت ایستاده طرح ما را در معرض نمایش قرار دهد. در داخل رول آپ طرح ما می تواند بر روی جنس های مختلفی مانند لمینت، سولیت، پی وی سی، کتد و ... چاپ گردد. 

روش چاپ استند رول آپ

رول آپ ها در اندازه های مختلفی قابل چاپ هستند. چاپ آنها معمولا با استفاده از روش چاپ پلات انجام می گردد. البته هزینه ای که می بایست برای آن در نظر گرفت با توجه به نوع پایه و جنس استند متفاوت می باشد.

کاربرد استند رول آپ

از استند رول آپ با توجه به نوع طراحی و حمل و نقل آسان می تواند برای موارد مختلفی استفاده نمود. با توجه به نوع جنس و اندازه های مختلف آن می توانیم در بسیاری از فضاهای کاری مانند دفاتر و نمایشگاه ها مورد استفاده قرار دهیم. در محل هایی که رفت و آمد بالایی دارد بهترین گزینه برای اطلاع رسانی و تبلیغات استفاده از استند رول آپ می باشد.

بسیاری از محیط های اداری و تجاری برای تبلیغات محصول جدید یا خدمات می توانند از استند رول آپ استفاده نمایند. این گزینه در تبلیغات بسیار مفید بوده است و توانسته مخاطبان زیادی را جذب نماید. از این رو کاربرد این محصول همواره رو به افزایش است.

از مزایای استند رول آپ می توان به وزن و حجم کم آن اشاره نمود و اینکه به راحتی قابل جمع کردن و حمل نمودن می باشد. همچنین نصب رول آپ با توجه به سادگی که در ساختار آن وجود دارد بسیار آسان است. همواره طرحی که داخل استند قرار می گیرد قابل تعویض می باشد و از پایه رول آپ می توانیم به دفعات مختلف استفاده نماییم. این استند می تواند در فضایی بسیار کوچک قرار گیرد و با جذابیت بالا هدف ما را به مخاطبان معرفی نماید.

بر روی استند رول آپ می توانیم کلیه اطلاعات مربوطه از قبیل لوگو، متن مورد نظر، تصاویر محصولات یا خدمات، رنگ های دلخواه و اطلاعات تماس استفاده نماییم.


چاپ   ایمیل